International Multiple Birth Awareness Week 2026
Postet av Tvillingforeningen den 1. sep 2026

Er du klar for International Multiple Birth Awareness Week 2026
Den internasjonale oppmerksomhetsuken for tvillinger og flerlinger (International Multiple Birth Awareness Week, IMBAW) 2026 starter i morgen, mandag 2. november.
I sju dager vil tvilling- og flerlingorganisasjoner over hele verden sette søkelys på hva flerlinger og deres familier bør kunne forvente – fra svangerskapet og gjennom alle livets faser.
Som medlem av ICOMBO, det internasjonale rådet for tvilling- og flerlingorganisasjoner er Tvillingforeningen med på å markere denne uken, og vil poste ulik informasjon i sosiale medier gjennom hele uken.Du kan også følge ICOMBO på Facebook og LinkedIn for å se innlegg fra hele verden.
Les Declaration of Rights and Statement of Needs of Twins and Higher Order Multiples allerede nå, så vet du litt mer.
Siste fra Tvillingforeningen
Medlemstilbud i anledning Tvillingdagen 2026
22.08.2026
Flerlingperspektiv i familiepolitikken
12.08.2026
Sommerstengt
30.06.2026